Muži C

Znojemské pivo IV. třída skupina A

Všechny články této kategorie:

4. kolo - FK Znojmo C - Havraníky 11:1 (1:1)

Góly: Pěnkava 3x, Lattner, Gavelčík 3x, Kostík, Tretera, Pitour, Stýblo.

Sestava: Tretera David - Benda Martin, Pavelka Martin, Svoboda Jan, Kostík Michal - Doválel Aleš, Pěnkava Tomáš, Kalina Lukáš, Pitour Karel - Gavelčík Lukáš, Lattner Jan.

Náhradníci: Zifčák Pavel, Holzbauer Václav, Truhlář Radek, Klaška Petr, Stýblo Petr.

Góly: 30. Pěnkava Tomáš, 38. Pěnkava Tomáš, 78. Pěnkava Tomáš, 30. Kalina Lukáš, 52. Kostík Michal, 70. Stýblo Petr, 72. Kalina Lukáš, 90. Gavelčík Lukáš

Sestava: Tretera David [K] - Duhajský František, Benda Martin, Holzbauer Václav, Doválel Aleš, Pěnkava Tomáš, Svoboda Jan, Dočekal Dalibor, Kalina Lukáš, Kostík Michal, Stýblo Petr
Náhradníci: Pavlů Lubomír, Truhlář Radek, Gavelčík Lukáš, Salava Jiří, Lattner Jan.

Sestava: Tretera David - Benda Martin, Holzbauer Václav, Doválel Aleš, Truhlář Radek, Benda Libor, Svoboda Jan, Dočekal Dalibor [K], Kostík Michal, Gavelčík Lukáš, Lattner Jan.

Náhradníci: Zifčák Pavel, Pitour Karel, Stýblo Petr.