Dorost

Jihomoravský kraj - I. třída dorostu skupina B

Rozlosování, výsledky i tabulku najdete na oficiálních stránkách Fotbal.cz

Všechny články této kategorie:

Góly: 2x Miklovic, Záhora, Baran, Procházka, Sýkora
Sestava: Kaidl - Sýkora, Procházka, Rybníček [K], Koukal - Urban, Záhora, Baran, Mrázek - Matoušek, Lelovský R.
Střídání: Miklovič, Horecký, Wrana, Lelovský D.
Trenéři: Svoboda Petr, Rytíř Hynek

Vážená fotbalová rodino, v novém roce můžeme udělat něco pro ty kteří na startu neměli tolik štěstí a zdraví jako většina z nás.

3. Tříkrálový běh pro Matyáše

Letošní krásné sportovní odpoledne připadá opět na první lednovou sobotu, 6.1.2024. Tentokrát poběžíme pro Matyáše Bendu z Dobšic u Znojma.

Matyáš měl tu smůlu, že přišel na svět moc brzy a nemůže se sám pohybovat. Trpí dětskou mozkovou obrnou, kvadruparézou včetně mentálního postižení. Celý výtěžek z akce bude věnován na intenzivní rehabilitaci, popřípadě operaci nehrazenou ZP, drobnosti jako je zimní fusak šitý na míru nebo novou autosedačku.

Přijďte nás zase podpořit na fotbalové hřiště v Práčích. Odpolednem vás provede moderátor Petr Švancara za doprovodu hudební skupiny Cauliflower Band. Samozřejmě bez nároku na honorář a z lásky.

Tímto vás co nejsrdečněji zveme a těšíme se na vás. A jestli nemůžete vy k nám, letos přicházíme my k vám. Můžete se zaregistrovat na virtuální běh a zařadit se tak do slosování o hezké ceny. Nebo prostě přispět na Matyášův účet: 2702698617/2010

Online registrace:

Každý online registrovaný na místě obdrží jako poděkování lahev vína od VOC Znojmo, vinařských spolků z Dobšic, Chvalovic, Tasovic, Šatova, Vítonic a dalších.

Je tu i možnost přihlásit se hromadně v rámci klubu, případné dotazy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Svoboda Petr