logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Sezóna 2011-2012

1010951Po delší době jsme na naše stránky zařadili rozhovor. Po utkání 12.kola s Ivančicemi jsme o něj požádali gólmana A týmu  Luboše Vítámváse. Ten právě v tento den(22.10.) oslavil své 24 narozeniny. Hráč který do našeho klubu přišel před jarní sezónou roku 2010 a výraznou měrou se podílel na postupu do KP. Zde už druhým rokem patří mezi klíčové hráče našeho týmu a tak není od věci si tohoto hráče trochu přiblížit.

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři