logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Sezóna 2016-2017

logo nadace cezRádi bychom poděkovali nadaci ČEZ, která nás podpořila v rámci Grantového řízení Oranžové hřiště, které je zaměřeno na podporu výstavby a kompletní rekonstrukce dětských, sportovních, víceúčelových a dalších hřišť.

Dostaly si mi do rukou výtisky Rudého práva z roku 1971. Mimo jiného "výborného" soudružského čtení z té doby, jsem na zadní straně našel i několik zajímavých fotbalových tabulek. Jedná se o tabulky celostátních soutěží, ale i krajů. Je dobré si osvěžit kdo tenkrát co hrál a dokonce jsem tam našl i drobnou záhadu, kterou by snad mohl někdo vysvětlit (pište do komentářů přes Facebook):

Náš klub obdržel finanční podporu z programu MŠMT č. VIII/2017 ve výši 279 000,- Kč. Část finančních prostředků byla použita na odměny trenerům mládeže a zbytek na sportovní vybavení mládeže.

Děkujeme za podporu MŠMT.

Prezident klubu Ladislav Berka

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři