logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

7. kolo - Hl. Mašůvky - FK Znojmo C 4:0 (0:0)

Sestava: Tretera David - Benda Martin, Holzbauer Václav, Doválel Aleš, Truhlář Radek, Benda Libor, Svoboda Jan, Dočekal Dalibor [K], Kostík Michal, Gavelčík Lukáš, Lattner Jan.

Náhradníci: Zifčák Pavel, Pitour Karel, Stýblo Petr.

Hrálo se o první místo v tabulce. Jedině výhra by nás vynesla na první místo do jednobodového vedení. Bohužel ale dnešní soupeř byl nad naše síly. Byl ve všech směrech lepší. Měl vyrovnanou hru jak v obranné činnosti, tak v útočné fázi. To stejné platí o celkově vyrovnaném věkovém průměru, což se u nás říct nedá. To ale není omluva. Kromě asi dvou až tří vyložených šancí jsme si toho víc nevypracovali a pokud se netrefí alespoň jedna, nemůžeme vyhrát. První půli jsme ještě udrželi bezbrankovou remízu, ale ve druhé už se projevila dnešní kvalita soupeře. Dělali jsme chyby a především soupeř nás dnes velmi rychle dostupoval. Jeho kvalita podle našeho názoru předčila i loňské vítěze skupiny, a pokud se jim bude takto dařit i nadále, neměli by mít problém postoupit nahoru. Ale to je ještě daleko a stát se může cokoliv.

Pokud se nic nezmění, měli bychom ve čtvrtek v 17:00 hodin opět hrát mezistátní utkání, tak že nás přijďte podpořit, ať se nasbírají nějaké body do koeficientu. ;-)

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři