logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Holky

Líšeň: Skřepská Šárka, Kalasová Denisa, Chatrná Eliška, Ferbyová Adéla, Lukačová Lucie, Holzová Kateřina, Broskvová Pavlína, Dočkalová Viktorie, Ivančová Noemi, Pastyříková Adriana, Lachmanová Elen, Doležalová Adéla, Stojarová Soňa, Kalábová Aneta, Dvořáčková Petra.

FK Znojmo: Langmannová Gabriela, Šinoglová Alena, Olivová Nela, Šišláková Karolína, Urbánková Karolína, Pojerová Valentýna, Hanzelová Marie, Klásková Tereza, Plaštiaková Klára, Vaculová Adéla, Pirožková Klára, Doválelová Tereza, Šustáčková Eliška.

FK Líšeň - FK Znojmo juniorky 4:0 

  1. Mladší žákyně - liga skupiny Morava FC Baník Ostrava - FK Znojmo 3:0 (14.04.2024)
  2. Tereza Garčinská na kempu reprezentace WU15
  3. Holky z FK Znojmo jely podpořit Andreu Staškovou v zápase kvalifikace
  4. Mladší žákyně - dívčí liga skupina Morava - FK Znojmo - Sigma Olomouc 2:3 (07.04.2024)
  5. Příprava FK Znojmo juniorky: FŠ Třebíč ženy 6:5 (24.3.2024)
  6. FK Znojmo juniorky-Přímětice st. žáci 3:6 (16.3.2024 - přátelsky)
  7. Liga mladších žákyň FK Znojmo - FŠ Třebíč 5:0 (17.03.2024)
  8. Liga mladších žákyň Prostějov - FK Znojmo 2:3 (10.3.2024)
  9. Halový turnaj Kulda Cup - dorostenky
  10. Mladší žákyně Zbrojovka Brno - FK Znojmo 11:8 (24.2.2024)
  11. Dívky čtvrté na turnaji OFS starších přípravek v Hrušovanech n/J (17.2.2024)
  12. Mladší žákyně FK Znojmo - FŠ Třebíč 6:5 (28.01.2024)
  13. Turnaj WU13 - 14.01.2024 Třebíč
  14. Dívčí turnaj v Uherském Brodu - dorostenky
  15. Halový turnaj kategorie WU 13 Třebíč (26.11.2023)
  16. Nominace našich dívek na výběrové akce - listopad 2023
  17. 2. liga dorostenek FK Znojmo - Líšeň 0:2
  18. Mladší žákyně - dívčí liga Zlín - FK Znojmo 3:0 (4.11.2023)
  19. Mladší žákyně - dívčí liga FK Znojmo - Líšeň 6:0 (28.10.2023)
  20. 1. liga mladších žákyň Slovácko - FK Znojmo 13:0
  21. 1. liga starších žákyň Slovácko - FK Znojmo 5:0 (21.10.2023)
  22. 2. liga dorostenek Vyškov - FK Znojmo 0:14 (22.10.2023)
  23. Mladší žákyně - dívčí liga FK Znojmo - Hodonín 6:1 (15.10.2023)
  24. 2. liga dorostenek Hodonín - FK Znojmo 1:3 (08.10.2023)
  25. Dorostenky 2. liga FK Znojmo - Kras/Lipovec 15:0 (01.10.2023)
  26. Mladší žákyně - dívčí liga Lokomotiva Brno - FK Znojmo 5:2
  27. 2. liga dorostenek Zlín - FK Znojmo 1:1
  28. Liga mladších žákyň FK Znojmo - Baník Ostrava 0:5 (24.09.2023)
  29. 17.9.2023 liga starších žákyň SK Sigma Olomouc - FK Znojmo 9:0
  30. 17.09.2023 2. liga dorostenek FK Znojmo - SK Sigma Olomouc 2:5
  31. 3. kolo ligy mladších žákyň SK Sigma Olomouc - FK Znojmo 1:2
  32. Nábor dívek do přípravky
  33. Terezka Garčinská v nominaci reprezentace ČR WU 15
  34. Holky 3. kolo ligy starších žákyň FK Znojmo - Zbrojovka Brno 3:2 (pen.9:8)
  35. Holky 2. kolo ligy mladších žákyň FŠ Třebíč - FK Znojmo 3:6 (02.09.2023)
  36. Holky 2. kolo ligy starších žákyň FŠ Třebíč - FK Znojmo 3:1 (02.09.2023)
  37. Holky 1. kolo ligy starších žákyň FK Znojmo - 1. SK Prostějov 1:0 (30.8.2023)
  38. Mladší žákyně FK Znojmo - Prostějov 0:1 (30.8.2023, 1. kolo ligy mladších žákyň)
  39. Mladší žákyně přípravný zápas
  40. Soustředění týmu dorostenek
  41. Nábor dívek pro novou sezónu

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři