logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Sezóna 2012-2013

V pátek 30.11. 2012 uspořádal náš fotbalový klub již čtvrtou Mikulášskou besídku  pro své nejmenší členy a jejich sourozence,kterých se letos sešlo opravdu hodně.  Program již tradičně připravila a uváděla Soňa Samková. Besídka začala skvělým vystoupením taneční skupiny CSB. Vybraní hráči minipřípravky odehráli proti čertům zajímavé utkání. Všechny děti obdržely balíčky se sladkostmi. Na závěr byla pro děti připravena diskotéka s čerty, Mikulášem, Andělem a divokými čerticemi.

Na základě rozhodnutí VV FAČR se uskuteční výměna všech registračních průkazů označených na zadní straně průkazu logem ČMFS a obsahující rodné číslo hráče. K hladkému průběhu výměny vydává Registrační oddělení JmKFS následující metodiku:  -Oddíly si zabezpečí od všech hráčů nové (aktuální) pasové fotografie, které na zadní straně označí jménem a ID číslem hráče.

Foto přineste co nejdříve Milanu Samkovi 777 301 522 nebo nechte v hospodě na hřišti. Toto se týká všech hráčů našeho klubu od přípravky až po muže.

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři