Přátelské utkání dívek ve Valtrovicích

V sobotu 4.7.2020 se děvčata zúčastnila přátelského utkání při otevření nově zrekonstruovaného hřiště ve Valtrovicích.

Děvčata odehrála utkání 8+1 jako mladší žákyně ,kde se zapojily i mladší hráčky přípravky. Za tým Valtrovic se proti děvčatům postavila i Andrea Stašková ,která děvčatům na hřišti předvedla své kvality a motala děvčatům hlavy. Utkání skončilo zaslouženě remízou. Pochválit musíme děvčata z přípravky ,pro které to byla zkušenost na velkém hřišti.Neztratila se ani nejmladší hráčka Tamarka Garajová, pro kterou zkušené hráčky vytvářely střelecké šance ale bylo to nad její síly. Děvčata si tento den skvěle užily a teď už je čeká zasloužený odpočinek před novou sezónou. Velké díky patří panu Antonínu Staškovi a Andrejce Staškové za pozvání.

Rodičům děkujeme za dovoz hráček do Valtrovic a za jejich  podporu!!!!!

Děkují trenéři Kučma , Veselá , Škrabalová , Košická ,Pisca.