Fotbalové zakončení sezóny dívčího klubu FK Znojmo

V pondělí 29.6.2020 proběhlo na hřišti ukončení fotbalové sezóny dívčího týmu . Pozvání přijal i náš prezident klubu pan Ladislav Berka a hráčka Juventusu Turín  Andrea Stašková.

Pan Berka předal děvčatům medaile za sezónu a Andrea jim rozdala fotbalové vysvědčení. Po předání proběhlo focení a samozřejmě i autogramiáda Andrejky Staškové ,která se děvčatům po celé dvě hodiny ochotně  podepisovala  a fotila a samozřejmě rozdávala radost i cenné zkušenosti za své kariéry.Děvčata si tento den moc užily . Nyní je čeká měsíc volna a v srpnu je čeká příprava na novou sezónu a dvoudenní soustředění.Naše řady opouští tři naše nejstarší  hráčky ,které přechází do jiných klubů.

Jsou to: Barbora Sáblíková - která bude oblékat dres Lokomotivy Brno  Kristýna Čaňková a Kateřina Martínková -budou oblékat dresy klubu Jevišovice/Mikulovice.Všem třem děkujeme  za jejich výkony v našem klubu a přejeme jim hodně úspěchů v jejich nových klubech !!!!!

Panu Berkovi děkujeme  za předání medailí  a Andrejce za návštěvu a ochotu a přejeme jí hodně úspěchů v Juventusu !!!

Děvčatům přejeme krásné prázdniny !!!

Velké díky patří jejich rodičům, kteří s námi skvěle spolupracují !!!!

Děkují trenéři Pavel Kučma, Jiřina Veselá, Ludmila Škrabalová a Zdenka Košická.