Dívčí tým - přátelské utkání Šatov 25.7.2020

DÍVČÍ TÝM FK ZNOJMO SE ZÚČASTNIL PŘÁTELSKÉHO UTKÁNÍ V ŠATOVĚ PŘI PŘÍLEŽITOSTI OSLAV 15LET  POSTUPU 1.B TŘÍDY ŠATOVA.

V sobotu 25.7. 2020 se hrstka děvčat sešla k přátelskému utkání v Šatově. Děvčata byla rozdělena na starší a mladší  přípravku.

Sestava starší: Lavingrová , Veselá, Kapaňová, Piscová, Dvořáková, Doválelová, Kučerová, Hanzelová Marie.

Mladší: Nemešová, Šprynarová , Hanzelová Leonka, Janečková plus je posílily dvě děvčata ze Šatova Adélka a Míša.

Děvčata odehrála skvělá utkání proti Šatovu a pak se rozdělily na dvě poloviny s zahrály si  i proti sobě.

FK Znojmo dívky - Šatov 11:1

Góly: Veselá 4, Dvořáková, Doválelová 4, Piscová, Kučerová.

FK Znojmo dívky - FK Znojmo dívky 5:0

Góly: Veselá 3, Piscová 2

V mladší kategorii se také hodně střílelo a tam dominovala Viki Janečková , do hry se skvěle zapojovala nejmladší hračka  Leonka Hanzelová a i nová hračka Maruška Šprynarová. Děvčata si zápasy užily a i diváci se měli na co dívat. Děkujeme panu Jaroslavu Piscovi za pozvání a velké díky patří rodičům za jejich ochotu v rámci prázdnin dovézt děvčata na zápas.

Dnes pod vedením trenérek Jiřiny Veselé a Ludmily Škrabalové.