7.kolo Prosiměřice/Višňové - FK Znojmo dorost 9:2 (4:1)

Góly: Wrana, Rytíř

Sestava a hodnocení

Prycl - Vojtěch, Vystrčil Štěpán(K), Železný Milan, Ondra - Lustig, Gazsio, Lichevník Josef, Kolařík - Wrana, Morkus

Náhradníci: Koňařík, Rytíř, Truhlář, Hellinger, Buchtela(B)

Všichni jsme věděli, že tento zápas bude velmi těžký, ale vzhledem k předvedené hře z minulého týdne jsme věřili, že můžeme uspět, realita byla však zcela jiná. Chtěli jsme zachytávat soupeře již v předfinální fázi, aby soupeř nemohl využít své rychlé hráče, to se nám však vůbec nedařilo a domácí šli brzy již v 9. minutě do vedení 1:0. Ještě se nám podařilo v 19. minutě po dlouhém pasu Štěpána Vystrčila na Wraniče který obešel tři obránce a zavěsil snížit na 1:1 ale to bylo z naší strany vše. Soupeř  dál produkoval nákopy na své urostlé hráče a kupily se šance za šancí, mi nedokázali chvíli podržet míč a hru uklidnit. Ani ofsajd systém nám nefungoval, domácí to hráli mazaně, často se tam z našeho týmu někdo zapomněl a tak přišly branky v 21. a 26. minutě a v 32. minutě jsme náš zmar dokončili velmi špatnou rozehrávkou kterou tak zkušený tým potrestal 4:1. Před koncem poločasu Wranič ještě vsítil branku, pro údajný ofsajd nám nebyla uznána. Po přestávce se naše hra zlepšila, po inkasovaném pátém gólu jakoby z nás spadla deka a začali jsme více kombinovat, byly silnější na míči a hned si soupeř nebyl tolik jistý. Na obrat jsme však dnes rozhodně neměli, jakmile se soupeř zmocnil míče šup dopředu a už to zase padalo do sítě, osobní souboje dnes nebyla naše silná parketa. No není divu domácí měli v týmu šest ročníků 01 a to bylo na náš mladý tým velké sousto. Jsme zvědaví s čím to příští rok budou hrát, to aby se spojili do trojklubu, no to není naše věc. V závěru zápasu v 82. minutě se nám podařilo snížit po pěkné kombinaci Vystrčil - Rytíř, ale hned vzápětí soupeř dal v 83. minutě na konečných 9:2. Magická desítka nepadla, visela však ve vzduchu. Někteří hráči našeho týmu by se dali vzhledem k průběhu zápasu dokonce pochválit, ale protože fotbal je týmová hra tak jako celek nikoliv. Hlubší kritiku si necháme do kabiny. V sobotu 5.10.2019 od 15:30 hodin přivítáme na domácím hřišti tým FC Hustopeče a budeme chtít odčinit nepovedený výkon z Prosiměřic.

Trenéři: Kubále, Prycl, Rytíř