logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

8.kolo FK Znojmo dorost - FC Hustopeče 15:3 (5:1)

Góly: Neumann 3x, Balík 3x, Morkus 2x, Wrana, Rytíř, Gazsio, Lustig, Truhlář, Železný, Koňařík

Sestava a hodnocení

 

Prycl - Vojtěch, Vystrčil Štěpán(K), Hellinger, Ondra - Truhlář, Gazsio, Neumann, Kolařík - Wrana, Rytíř

Náhradníci: Buchtela(B), Koňařík, Železný Milan, Morkus, Lichevník, Balík, Lustig

V tomto kole jsme přivítali soupeře z konce tabulky FC Hustopeče. Rozhodly jsme se do základu nominovat všechny naše mladíky a opory trochu pošetřit. Možná někdo pochyboval, mi trenéři však ne, mladíci na tréninku a taktéž  v zápasech kdy jdou na hřiště až v průběhu hry podávají kvalitní výkony a dnes to v první půli potvrdili, soupeře jasně přehráli 5:1. Do druhé půle jsme postupně prostřídali naše opory a soupeř se nestačil divit, zápasové tempo se ještě zvýšilo a takovému hráči jako je Mára Balík stačilo na hattrick 15. minut. Dalším hattrickem již v první půli se předvedl Michal Neumann. Je vidět, že naši hráči nejen dorazového ročníku se o svoji budoucnost v mužské kategorii nemusí obávat. Soupeř nám toho dnes dovolil opravdu hodně, občas odhalil také naše slabinky, no komu by se chtělo za takového stavu bránit, tyto věci budeme chtít odstranit již v příštím kole, kdy zajíždíme netradičně v pátek 11.10.19 výkop 16.00 hodin na horkou půdu do Moravského Krumlova. Takže dnes super, ale pánové v pátek nesmíme propadnout jako v Prosimkách !!!

Trenéři: Kubále, Prycl, Rytíř

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři