logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

6.kolo FK Znojmo dorost - TJ Sokol Novosedly 2:2 (1:2)

Góly: Wrana, Ondra

Sestava a hodnocení

 

Prycl - Vojtěch, Vystrčil Štěpán(K), Železný Milan, Ondra - Gazsio, Neumann, Škubal, Kolařík - Wrana, Koňařík

Náhradníci: Rytíř, Truhlář, Hellinger, Buchtela(B)

Tento zápas se nám bude hodnotit s pocitem, že fotbal je pěkný čaroděj. Přesto, že hráči podali výborný výkon sáhli jsme si jenom na bod. Hned v úvodu zápasu si náš tým připravil tři gólové šance a Novosedly nevěděli kde jim hlava stojí. Pak však přišla 7. minuta první útok soupeře a bylo 0:1. Hned vzápětí přišly další dvě naše šance a místo vyrovnání další sprcha 12. minuta a 0:2. Kluky to nezlomilo a ve 14. minutě se nám podařilo snížit po přihrávce kapitána Štěpána Vystrčila na Wraniče který prostřelil vše co mu stálo v cestě 1:2. Hra měla dále až do poločasu vysoké parametry a každý  si musel přijít na své. Po přestávce do toho kluci ještě víc šlápli, rodila se šance za šancí a v 69. minutě konečně po střele Oťase Škubala vyrovnal dorážkou Matěj Ondra 2:2. A začínalo se znova. Kluci měli dál snahu za každou cenu soupeře dorazit, ale žádnou šanci jsme již nevyužili a kolikrát z přemíry snahy jsme soupeři nabídly také nějaké šance, především standardky a rohy, Pryclik tým vždy podržel. Body se tedy dělily. Pro nás vzhledem k průběhu zápasu aktivitě, nasazení, bojovnosti, a celkové fotbalovosti jsou naši hráči vítězové od brankáře až po střídající hráče a takto si představujeme tým hrající pod značkou FK ZNOJMO! V sobotu zajíždíme k lídrovi soutěže do Prosiměřic, kde budeme muset podat opět výkon na hranici možného a třeba nám tentokrát fotbal čaroděj něco vrátí.

Trenéři: Kubále, Prycl, Rytíř

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři