5. kolo FK Znojmo dorost - TJ Sokol Nosislav 4:1 (3:0)

Góly: Wrana 2x, Kolařík, Koňařík

Sestava a hodnocení

Prycl - Vojtěch, Vystrčil Štěpán(K), Železný Milan, Ondra - Lichevník Josef, Neumann, Gazsio, Kolařík - Wrana, Rytíř

Náhradníci: Koňařík, Truhlář, Buchtela(B)

Toto kolo k nám přivítal další nováček soutěže který se oproti Dobšicím krčí na chvostu tabulky. Nám se hned ve 4. minutě po centru Vojty Vojtěcha podařilo skórovat kdy se nejlépe zorientoval ve vápně Wranič 1:0. Kluci si mysleli, že to tam bude dále padat jak na běžícím páse a ono nic. Soupeř nebyl tak fotbalový zato houževnatý s velkým nasazením a když už jsme se dostali do šance trefovali jsme především brankáře. Soupeř navíc byl stále více agresivnější a tak chtě nechtě naši kluci museli také přitvrdit. Když se nám nedařilo soupeře překonat ze hry, tak přišlo fotbalové pravidlo pomoz si rohem a tak v 25. minutě Neumi zahrál roh perfektně na zadní tyč, kde už měl Denis lehkou práci 2:0. Ve 37. minutě opět Neumi našel ve vápně volného Wraniče a bylo 3:0. Po přestávce soupeř přeskupil řady a snažil se zápas ještě zdramatizovat. Občas jsme ztráceli lehké balóny a soupeře tím pouštěli zbytečně do šancí, Pryclik byl však vždy připraven tým podržet. Postupně jsme začali prostřídávat čerstvé hráče kteří v 73. minutě zlomili definitivně naděje hostů když Matěj Truhlář našel  ve vápně dobře postaveného Konďu 4:0. Po této brance jsme prostřídali také brankáře, aby náš nový člen týmu David Buchtela také okusil ostrý zápas. Konec zápasu se odehrával zbytečně tvrdě a když se soupeři v 87. minutě podařilo snížit na 4:1 jiskřilo to až do konečného písknutí rozhodčího. Není divu, když náš hráč obehrál soupeře, tak od trenéra hostí se z lavičky ozve tak ho aspoň kopni! No jsme rádi, že tento zápas máme za sebou a již se těšíme na tradičního soupeře z Novosedel kterého přivítáme na domácím hřišti v sobotu 21.9.2019 od 15:30 hodin.

Trenéři: Kubále,Prycl, Rytíř