logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

4. kolo FK Znojmo dorost - Sokol Dobšice 5:1(2:0)

Góly: Wrana 2x, Škubal, Rytíř, Neumann

Sestava a hodnocení

 

Prycl - Vystrčil Štěpán(K), Železný Milan, Lichevník Josef, Ondra - Neumann, Škubal Ota, Kolařík, Morkus - Wrana, Balík

Náhradníci: Lustig, Koňařík, Gazsio, Rytíř, Truhlář, Hellinger, Buchtela,

Po dlouhé době jsme se v této dorostenecké kategorii dočkali derby po postupu týmu z Dobšic do I. třídy. Tým hostí navíc po třetím kole soutěže vedl tabulku a tak bylo jasné, že nás čeká fotbalová podívaná. Teplé počasí bylo nesnesitelné přesto oba týmy od začátku zápasu makaly naplno. Po několika šancích jsme šli v 15. minutě do vedení, když se dostal odražený míč k Wraničovi a ten zavěsil 1:0. Hra našeho týmu byla výborná z jakéhokoliv postu jen góly nepřibývaly a tak tým hostí stále pomýšlel na dobrý výsledek. Ve 32. minutě náš tým zahrával přímý kop z poza šestnáctky, k míči se postavil Ota Škubal, který náš tým posílil na toto důležité utkání a bylo 2:0. Do poločasu nám ještě zatrnulo když ve 43. minutě největší šance hostí skončila na tyči od  trosečníka Péři momentálně hrajícího za Dobšice. Hned po přestávce jsme sáhli ke střídání neb Mára Bali toho měl za sobotu a neděli plné zuby. Soupeř do druhé půle vlítl a v 54. minutě snížil na 2:1. V této fázi zápasu jsme si vybrali takovou deseti minutovou hluchavku, přečkali jí a poté jsme se dostali zpět do zápasu začali přicházet šance a když Škuby v 77. minutě vybídl do šance Wraniče ten krásnou střelou zvýšil na 3:1. S chutí hrající Škuby v té době již hrající na bekovi opět v 84. minutě po vzoru brazilce Marcela poslal nebezpečný centr do vápna kde míč uklidil do sítě Ondra Rytíř 4:1. No a když v 90. minutě Michal Neumann kopl roh přímo do branky šlo se slavit. Zápas podle výsledku vypadá jak pohodička, kluci se však pěkně nadřeli a za předvedený výkon v tak teplém počasí zaslouží absolutorium od brankáře až po všechny hráče jak základní sestavy tak hráče kteří se zapojili v průběhu hry a čekají na svojí větší zápasovou porci. Stále se nám také lepší ofsajdový systém obrany, kdy jsme soupeře několikrát nachytali a ani pomezní od soupeře si netroufal tyto jasné ofsajdy nemávnout jak borec při zápase z Vojkovicemi. Již teď se všichni těšíme na jarní odvetu, jistě v Dobšicích nedostaneme metr hřiště zadarmo.

Trenéři: Kubále, Prycl, Rytíř

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři