logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

3.kolo FC Miroslav - FK Znojmo dorost 2:5 (1:2)

Góly: Balík 2x, Rytíř, Koňařík, Morkus,

Sestava a hodnocení

 

Prycl - Vystrčil Štěpán(K), Vojtěch, Lichevník Josef, Ondra - Lustig, Gazsio, Kolařík - Wrana, Balík, Morkus

Náhradníci: Koňařík, Rytíř, Truhlář, Hellinger, Buchtela

Zápas začal v rychlém tempu a po úvodním oťukávání kdy jsme byli fotbalovější a měli více ze hry, což domácí doháněli rychlostí a tvrdostí, přicházely první šance. Náš tým posílený na tento zápas Márou Balíkem chtěl velmi uspět ve hře však bylo mnoho nepřesností. Přesto se v 15. minutě a taktéž v 33. minutě prakticky ze stejných šancí náš tým prosadil kdy Wranič vyslal Maru 2x do úniku a ten se nemýlil 0:2. Postupně se obraz naší hry stále zhoršoval, čehož soupeř využil a do poločasu snížil v 41. minutě na 1:2. Po přestávce jsme se oproti minulým zápasům nemohli dostat do tempa a když v 52. minutě soupeř snížil na 2:2 byl tým hodně dole. Během celého zápasu ale hlavně v této fázi nás podržel několika skvělými zákroky brankář Pryclik a udržel naše naděje k dobrému výsledku. Pomalu jsme začali prostřídávat unavené hráče a věřili, že čerství hráči přinesou oživení. Vašek Morkus se přesunul z útoku na pravý okraj zálohy a zanedlouho přišlo jeho představení. Nejprve v 73. minutě průnikovkou vyslal do šance Ondru Rytíře 2:3. Poté v 81. minutě centrem do vápna vybídl ke skórování Koňdu 2:4 a když se soupeř nadechoval k závěrečnému náporu v 88.minutě po nabití od Mary prostřelil vše co mu stálo v cestě a zpečetil naše vítěztví 2:5. Přesto, že dnes naše hra měla do dokonalosti daleko a již jsme hráli lépe, kluci si úspěch v podobě tří bodů zaslouží, jó takovej fotbal je.

Trenéři: Kubále, Prycl, Rytíř

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." />  

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři