logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2. kolo FK Znojmo dorost - SK Vojkovice 2:3 (1:2)

Góly: Morkus, Lichevník Josef,

Sestava a hodnocení utkání

Prycl, Vystrčil Štěpán(K), Železný Milan, Vojtěch, Ondra, Lichevník Josef, Neumann, Gazsio, Kolařík, Wrana, Morkus, / Koňařík, Rytíř, Truhlář, Hellinger, Buchtela,

Zápas jsme rozehráli vlažně a celý poločas se nemohli dostat do tempa. Po úvodním oťukávání šel soupeř v 14. minutě do vedení 0:1. Hned z následující akce se nám podařilo v 15. minutě vyrovnat zásluhou Vaška Morkuse po pěkné přihrávce od Wraniče 1:1. Dál se nám však nedařilo akce dotáhnout do konce ovšem bylo z toho nespočet rohů, které soupeř v pohodě bránil díky našemu špatnému pohybu ve vápně. Vojkovice z naší nemohoucnosti nakonec vytěžili v 35. minutě gól na 1:2. V půli jsme si řekli, že takhle hrát dál nemůžeme. Trochu jsme pozměnili rozestavení, kluci si uvědomili, že bez patřičného pohybu a agresivity to nepůjde a začali hrát naplno. Soupeře jsme zatlačili a po několika šancích přišla nejhezčí akce zápasu. Náš tým v 50. minutě zahrával přímák ke kterému se postavil Michal Neumann, namísto střely zvolil centr na Wraniče, který hlavičkou posunul do vápna a tam již zaskočenou obranu soupeře dorazil nikým nehlídaný Pepa Lichevník 2:2. Borec nakonec na TV Nova by koukal čeho jsou naši hoši v tomto věku již schopni. Další šance zůstávaly nevyužity a když jsme v 66. minutě přidali další gól pomezní z Vojkovic po vstřelení branky nepochopitelně odmával ofsajd na který mu rozhodčí skočil a gól neuznal, to je těžký hráčům to pak zůstane v hlavě, ti pomezní by měli být v černém pak se nedá na objektivitu pranic spolehnout. No a potom klasika soupeř v 78. minutě nás potrestá 2:3. V závěru zápasu naše největší šance skončila na tyči a tak soupeř těsnou výhru s vypětím všech sil udržel. Kluky musíme za zlepšený výkon v druhém poločase pochválit, bohužel nemastná a neslaná první půle nás stála bodové ohodnocení. V tabulce začínáme vypadat jak Slavoj Houslice od Pepíka Hnátka a tak nám  nezbývá než to v příštím zápase který odehrajeme netradičně ve čtvrtek 22.8. v 17:00 hodin na hřišti v Miroslavi zlomit!

 

Trenéři: Kubále, Prycl, Rytíř,

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři