1. kolo TJ Sokol Pohořelice - FK Znojmo dorost 4:1 (3:0)

Gól: Kolařík

Sestava a hodnocení zápasu:

Prycl, Vystrčil Štěpán(K), Železný Milan, Ondra, Vojtěch, Kolařík, Neumann, Gazsio, Lichevník Josef, Wrana, Koňařík, / Rytíř, Truhlář, Hellinger,

Hned na úvod soutěže náš omlazený tým los poslal k tradičně nepříjemnému soupeři do Pohořelic. Zápas by se dal v rychlosti zhodnotit my hráli fotbal ovšem soupeř střílel góly a vyškolil nás v produktivitě, z minima vytěžil max. Hned v úvodu jsme dvakrát zahrozili ovšem soupeř v 2. minutě snad se ani nedá říct z útočné akce šel do vedení 1:0. Kluky to neotrávilo a makali dál. Předvedli jsme pár pohledných akcí snad největší byla Wraniče, ale gól dal saze v 14. minutě soupeř 2:0. Dál jsme bušili do soupeře a když už byl soupeřův brankář překonán z brankové čáry vykopla míč do bezpečí pohořelická obrana. Ve 31. minutě domácí skórovali potřetí  UF! V poločase jsme si řekli co je potřeba zlepšit a podařilo se nám v 49. minutě snížit zásluhou Denise Kolaříka který se dostal k odraženému míči a nedal brankáři šanci a k narozeninám si dal pěkný dárek gratulujeme 3:1. Soupeři docházeli postupně síly a my byli přesvědčeni, že zápas ještě otočíme. V zápase jsme měli troufneme si říct 70% míč na kopačkách a přesto, že jsme pálili jak u Verdunu nic tam již nepadlo a soupeř v 88. minutě kdy jsme hráli již vabank zvýšil na konečných 4:1. Zápas se hrál ve velkém vedru, ale kluci to zvládli, makali až do konce. Z výsledkem spokojeni nejsme ale herní projevem ano, bohužel fotbal je o gólech. Kluci nám však naznačili, že tento tým rozhodně umí hrát fotbal a bude se nač koukat, a tak v sobotu 17.8.  v 14:30 hodin do toho na domácím hřišti proti týmu Vojkovic budeme chtít ještě více šlápnout.