5. kolo zimní halové ligy mladších přípravek v Brně

V neděli 18.3.2018 proběhlo v Brně poslední kolo zimní halové ligy mladších přípravek pořádané Lokomotivou Brno.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava

Plavec Michal - Vyroubal Adam, Svoboda Lukáš, Vašíček Nicolas, Železný David, Železná Natálie, Ludvík Matyáš, Malačka Vojtěch, Varga Patrik.

FK Znojmo - Křenovice - 7:1 Góly: Vyroubal 4, Ludvík, Železný, Železná

FK Znojmo - Loko Brno - 7:0 Góly: Ludvík 2, Železný, Železná, Varga, Vyroubal, Vašíček

FK Znojmo - Chrlice - 14:0 Góly: Železná 4, Malačka 3, Vyroubal 2, Vašíček 2, Ludvík, Varga, Železný.

V posledním kole zimní halové ligy jsme nastoupili proti soupeřům, kteří nás bohužel v ničem neprověřili. Po drtivou většinu hracího času jsme měli míč pod kontrolou a soupeřům ho téměř nepůjčovali a tak bylo jen otázkou, kde se zastaví skóre po 18ti odehraných minutách.

Leoš Ludvík