logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

Minipřípravka na turnaji o Jarní pohár Loko v Brně

V sobotu 24.3. sehrála naše minipřípravka na přírodní trávě turnaj o Jarní pohár Loko Brno. Náš tým v konkurenci 15-ti týmu skončil na pěkném 7 místě. Z šesti utkání dokázal tým 4x zvítězit a 2x odešel poražen. Na turnaji se nám podařilo vsítili 25 branek.

Sestava výsledky a hodnocení

Sestava

Zajíček Jan- Tobik Kaidl, Samuel Podzemský, Filip Kratochvíl, Adam Kratochvíl, Tomáš Střecha, Lukáš Fendrich, Matyáš Varga,

Výsledky

FK Znojmo – Sparta Brno 2-5   Góly – Samuel Podzemský,Tom Střecha,

FK Znojmo – Fotbalová školička 7-0   Gól – Samuel Podzemský 3x,Tom Střecha, Adam Kratochvíl 3x,

FK Znojmo – Slovan Brno 6-0      Gól - Adam Kratochvíl, Tobik Kaidl 2x, Samuel Podzemský 2x, Maty Varga,

FK Znojmo – Pozořice 3-4      Gól- Samuel Podzemský 2x, Adam Kratochvíl,

Ve skupině jsme hned v prvním zápase narazili na silného soupeře Spartu Brno a přes špatný úvod jsme se pak postupně dostávali do zápasu a podařilo se nám vsítit dvě branky. Ve druhém a třetím zápase jsme měli v zápasech herní převahu, kterou jsme dokázali gólově vyjádřit. V posledním utkání ve skupině jsme sehráli dobrý zápas, měli řadu šancí a našeho již tradičního soupeře jsme měli určitě porazit. Soupeř nám všechny góly dal z našich chybných rozehrávek od branky. My naopak svoje největší šance nebyli schopni přetavit v góly.

Skupina o 7-9 místo

FK Znojmo – Těšany 4-2      Gól – Samuel Podzemský 2x, Adam Kratochvíl 2x,

FK Znojmo – Šlapanice 3-2     Gól – Samuel Podzemský, Adam Kratochvíl, vlastní,

V utkání ve skupině o umístění jsme obě utkání zvládli vítězně.

Hodnocení turnaje

Dnešní turnajový přechod z tělocvičny na přírodní trávu jsme zvládli dobře. Kluci si velmi rychle zvykli na jiný terén. Výborně se vyrovnali i s chladným počasím zvláště v závěru turnaje. Jsme spokojeni především s 25 vstřelenými góly a s řadou dalších šancí, které jsme si dokázali vytvořit. Dnes musím opět pochválit celý tým za přístup, bojovný výkon a koncentraci v utkáních.

K jednotlivcům. Honza Zajíček byl opět oporou našeho týmu a několikrát nás podržel dobrými zákroky. Obranu dnes řídil zkušeně Tobik Kaidl a byl nejlepším nahrávačem v týmu. V obraně mu velmi dobře sekundoval Filip Kratochvíla oba drželi naši defenzívu. V útočné fázi vynikal technicky vybavený Samuel Podzemský autor 11 –cti branek. Střeleckou pohotovost předvedl tradičně Adam Kratochvíl autor 8 gólů. Velmi dobře dnes podporoval útočnou sílů Tomáš Střecha autor dvou gólů. Již tradičně chválím benjamínky týmu Matyho Vargu autora jednoho gólu a Lukáše Fendricha za velkou bojovnost nasazení a obětavost v osobních soubojích.

Děkujeme rodičům za podporu a skvělý servis během celého turnaje.

Trenéři Milan Samek a Karel Střecha.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři