logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

Minipřípravka druhá na halové lize v Brně

Skvělého výsledku dosáhla naše minipřípravka ročník 2011 na halovém finálovém turnaji v Brně kde obsadila krásné druhé místo. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Honzik Zajíček. Gratulujeme!!!

Sestava výsledky a hodnocení

Sestava

Zajíček Jan- Tobik Kaidl, Filip Drozd, Jakub Navrkal, Filip Kratochvíl, Adam Kratochvíl, Tomáš Střecha.

Výsledky

FK Znojmo – Sparta Brno 4-0   Góly – Filip Krotochvíl, Adam Kratochvíl, Tobik Kaidl, Tom Střecha,

FK Znojmo – Mor. Slávia Brno 2-2    Gól – Adam Kratochvíl,

FK Znojmo – Vyškov 4-0     Gól - Adam Kratochvíl 2x, Filip Kratochvíl 2x,

FK Znojmo – Pozořice 1-1    Gól- Filip Kratochvíl,

Hodnocení turnaje

Dnešní turnaj jsme zvládli opravdu skvěle. V prvním utkání se Spartou Brno jsme vyhráli. Favorizovaný soupeř přijel s jiným týmem než se kterým zde hrál celou ligu a bylo to znát a tento zápas jsme měli jasně pod kontrolou. Ve druhém utkání proti Slávii to byl bojovný zápas ve kterém jsme 2x vedli ale po chybám v rozehrávce jsme utkání nakonec zremizovali. Ve třetím zápase jsme ve skvělé divácké kulise přehráli tým Výškova 4-0. Poslední utkání turnaji nakonec vyšlo tak že to byl zápas o první místo v turnaji. Pozořicím stačil bod my naopak museli zvítězit. Byla to opravdová finálová bitva s krásnou diváckou podporou hlavně našich rodičů. Kluci bojovali a utkání bylo nahoru dolů s řadou šancí na obou stranách. Do vedení šel soupeř po velmi přísné penaltě za ruku. Naši kluci se nevzdali a dokázali vyrovnat Filipem z přímého kopu. Poté nás parádním zákrokem podržel Honzik v brance když vyrazil těžkou střelu nejlepšího střelce turnaje z Pozořic. V závěru utkání jsme měli několik gólových závarů před brankou, ale bohužel nic v brance neskončilo.

Dnes musím opět pochválit celý tým za přístup a bojovný výkon. K jednotlivcům. Honza Zajíček byl oporou našeho týmu a několikrát nás podržel dobrými zákroky. V obraně hrál spolehlivě Filip Drozd, Tobik Kaidl a benjamínek bojovník Jakub Navrkal. Do útoku se po prvním zápase posunul ke svému dvojčeti Adamovi Filip Kratochvíl a oba bratři se ukázali že jsou střelci a každý vsítil v turnaji po 4 gólech. Velmi dobře jim v útoku sekundoval Tomáš Střecha.

Dnes musím poděkovat hlavně rodičům za skvělou podporu a za krásnou atmosféru.

Trenéři Milan Samek a Karel Střecha

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři