18. kolo Hrádek - IE Znojmo starší žáci 6-5 (4-1)

Góly: Pigal 2x,Procházka, Havliš, Synek p.k.

Synek-Veselý,Pigal,Hega,Janák,Balík,Servit E.,Železný,Havliš,Stašková,Procházka,Válek Wrana,Vopravil,Spurný,Hřib.

Dnes jsme viděli ofenzivní fotbal z obou dvou stran. Padlo celkem 11 branek. Úvod zápasu a celý první poločas nám vůbec nevyšel. Soupeř byl lepší,agresivnější,bylo u nich vidět větší nasazení a bojovnost a což se projevilo i na poločasovém výsledku. Vedení bylo zcela zasloužené. V druhém poločase jsme udělali několik změn v sestavě,což nám pomohlo a soupeři jsme se vyrovnali a dokázali jsme snížit skóre pouze na jeden gól.Ta hlavní změna byla na postu brankáře,když se vystřídali Domča Synek a chytat šel Honza Válek,který nás několikrát podržel svými zákroky. Domča Synek zase zvedl hru celého mužstva. Jsme zklamaní,že i když jsme to mužstvu říkali,opět zahráli jenom jeden poločas což na soupeře nestačilo.Doufám,že si z toho kluci vezmou ponaučení do dalších zápasů.Dnes bychom pochválili za výkon Tomáše Pigala a Andru Staškovou. Naopak nás zklamali svými výkony Balík,Veselý a Železný. Určitě tito kluci mají na víc,než to co předvedli.

Trenéři: Milan Železný, Petr Klaška