IE Znojmo starší žáci-Moravské Budějovice 3-1 (1-1)

Góly –Balík, Procházka, Válek,

Poslední přípravné utkání starších žáku a týmem hrající krajskou soutěž. Středa 8.4. hřiště Oblekovice.

Synek-Servit Š.,Pigal,Hega,Spurný,Janák,Balík,Železný,Havliš,Válek,Procházka,Stašková,Hřib,Vopravil,Wrána.

Trenér Milan Železný

Náš poslední přátelák jsme sehráli proti kvalitnímu soupeři z M.Budějovic. I když jsme zvítězily 3:1 z mé strany to bylo vyrovnané utkání,akorát jsme oproti soupeři využili nabídnuté příležitosti.V prvním poločase se nám moc nedařilo,ale ve druhém poločase už bylo vidět obrovské zlepšení.Dnes mě mile překvapil Honza Válek,nejdříve jako hráč a v druhém poločase jako brankář. Dobře zahráli Matěj Hega a Dan Janák. Ale za druhý poločas chválím všechny hráče.Dali jsme pěkné góly a ještě jsme měli konečně pěkné střely z dálky,především Domča Synek.Jen tak dále a doufám,že naše výkony ukážeme i v mistrovském utkání už tuto neděli v Hrádku.