3.kolo Chrlice - IE Znojmo dorost 5:2 (3:0)

Góly – Heréči, Hruška,

Sestava - Heréči-Kafka,Doubek,Doleček,Raindl,-Baláž,Benda,Michlovič,Dufek(45 Malý),- Hruška, Švéda (45 Kroupa)

Domácí udeřili v rozmezí 11 a 12 minuty kdy vstřelili dva góly. Naši si za první poločas vytvořili jen jednu šanci, kdy Dufek z blízka nastřelil gólmana. Domácí z několika dalších šancí využili jen jednu a tak se do kabin odcházelo za stavu 3-0.

Ve druhé půli neproměnil samostatný nájezd Hruška, naopak domácí za chvíli zvýšili na 4-0. Heréči který se v poločase z branky přesunul na levou zálohu snížil na 4-1 a v zápětí Hruška na 4-2. Padla ještě jedna branka a to do sítě našeho brankáře Kroupy a stav 5-2 se už do konce zápasu nezměnil.

Jiří Samek trenér

Náš výkon byl v první půli tak katastrofální že jej nebudu ani komentovat. Změny v sestavě ve druhé půli vedli ke vstřelení dvou branek i hra se částečně zlepšila. Bylo ale jasné že manko z prvního poločasu smazat nelze.