2.kolo IE Znojmo dorost - Horní Kounice 0-2

Napsali na stránkách soupeře

IE Znojmo – Horní Kounice  0-2 (0-1)

Sestava

Heréči-Kafka,Doubek,Doleček,Raindl-Švéda,Benda,Baláž,Dufek,- Kahaj(80 Kroupa),Hruška(70 Malý)

Hosté začali náporem a první půlhodina se odehrávala převážně před brankou našeho týmu. Dvakrát se míč ocitl na brankové čáře,ale jako zázrakem gól nepadl. I další šance hostí zůstaly nevyužity. Ve 12 minutě přímí kop našeho Kafky brankáře hostí neohrozil. Ve 28 minutě jsme zahrávali roh a hosté z rychlého brejku trestali 0-1. Naši borci se pak snažili vyrovnat, ale Dufek,hruška ani Kahaj neuspěli.

Ve druhé půli si hosté hlídali náskok a Dolečkovu střelu v 59 minutě vytáhl hostující gólman bravurně ze šibenice. I další střelecké pokusy našich ke vstřelení branky nevedli. Hosté zahazovali své šance jako na běžícím pásu. Až v 80 minutě při situaci dva na jednoho zvýšili náskok na 0-2. V samém závěru mohl ještě Raindl upravit skóre ale z bezprostřední blízkosti svoji šanci neproměnil.

Řekli po utkání¨

Jiří Samek trenér

Hosté nás dnes jednoznačně přehráli a jen díky jejich žalostné koncovce jsme prohráli jen 0-2. My jsme si vytvořili šance poskrovnu, bohužel bez gólového efektu. Každopádně hosté dnes vyhráli zcela zaslouženě.