9. kolo - Šatov - IE Znojmo A - 2:6

atov_1.jpgŠatov - IE Znojmo 2-6 (2-1), góly-  Mossmer 2x, Čech P., Kafka , Kir, Vavříček.

Drmota – Čech M.,- Kir , Moosmer, Dufek L.,- Sovjak, Šperl, Samek, Chlubna – Čech, Kafka,
Střídání - Soukup,Vavříček , Raindl.

V 9kole zajížděli naši kluci na hřiště Šatova. Úvod do utkání se nám povedl. V 5minutě se opřel do míče z 35metrů pravý obránce Kír. Brankář domácích padající míč podcenil a ten zapadl do branky 0-1. O 10 minut později nechtěl nechat pozadu svého kolegu náš brankář Drmota. Ten dostal gól stejným způsobem ovšem ze 40metrů. Celou první půlku jsme měli územní převahu, ale vytvořené šance jsme nedokázali zužitkovat. Chyběl nám klid v koncovce. Závěr poločasu se opět nepovedl našemu Drmotovy v brance. Další nakopnutý míč téměř z poloviny hřiště zapadl opět do branky.
atov_2.jpgVstup do druhé půlky se našim klukům povedl na výbornou. Hned v první minutě se ve skrumáži ve vápně výborně zorientoval kapitán Mossmer, který propálil míč do šibenice a zavelel tak k obratu 2-2. O pět minut později se prosadil po průniku a následném centru Chlubny hlavou útočník Kafka 2-3. V dalším průběhu utkání jsme domácí přikovali na jejich polovinu. Vytvořili jsme si několik slibných příležitostí,ale míč síti neskončil. Jistotu dvougólového vedení dal Čech Petr pohotovou střelou po akci Chlubny 2-4. V posledních deseti minutách se ještě prosadil ještě jednou Mossmer po průniku do hostující branky 2-5. V 84 minutě upravil na konečných 2-6  Vavříček útočník, který u nás hostuje právě ze Šatova si narazil s Čechem a pohotově umístil míč k tyči. V poslední minutě jsme měli ještě výhodu pokutového kopu. Střídající mladíček Soukup dostal důvěru svých starších spoluhráčů. První pokus gólman domácích chytil,ale jelikož hlavní sudí nedal pokyn musela se penalta opakovat. Po obdržení žluté karty svůj druhý pokus ovšem přestřelil.

Samek Milan trenér
Dnešní zápas se vůbec nepovedl našemu gólmanovi,který doslova daroval domácím dva góly. Kluci si tak alespoň vyzkoušeli novou situaci, kdy v poločase prohrávali a byli nuceni otáčet zápas.  Bylo dobré že jsme ve druhé půli  utkání zvládli a po zlepšeném výkonu dovedli zápas do vítězného konce. Teď se můžeme připravit na klíčové utkání podzimu ve kterém budeme hostit tým Dobšic.