8. kolo - IE Znojmo A - Lechovice - 15:0

2579022.jpgIE Znojmo – Lechovice   15-0   (5-0), góly- Kafka 5x, Mossmer 3x, Hagendorfer 2x, Čech P., Vavříček, Šperl, Kír, Samek.

Sestava: Drmota – Čech M.- Kir , Moosmer,Martínek,- Sovjak,Šperl,  Samek, Chlubna – Čech, Kafka,
Střídání (Hagendorfer, Raindl, Vavříček, Dufek J.)

V osmém kole k nám zavítal celek Lechovi. Po vzájemné dohodě jsme tento zápas sehráli v pátek. Utkání jsme začali hned hrubou chybou v obraně. Samostatný únik hostujícího útočníka zneškodnil bravurně Drmota. Naši mladíci se poprvé prosadili v 6 minutě po přesné přihrávce Mossmera se prosadil pohotovou  střelou Petr Čech 1-0. Ve 14minutě přidal druhý gól kapitán Mossmer bombou z 22metrů na kterou gólman hostí nemohl reagovat 2-0. Ještě v téže minutě viděli diváci hezkou křídelní akci, kdy Chlubna našel přesně ve vápně Samka, který chytře z první skóroval 3-0. Až do konce poločasu jsme měli utkání jasně pod kontrolou. Naši hráli s chutí byli neustále v pohybu a vytvářeli si další šance. Do poločasu se ještě prosadil ve skrumáži Mossmer a další gól přidal i pravý obránce Kír 5-0.
Druhá půle byla hrou na jednu branku. Trenér Samek poslal hned na začátku druhé půle postupně do hry všechny náhradníky. Naši nepolevovali a hráli pořád s chutí. Střelecky se ve druhé půli prosadil útočník Kafka který se trefil hned 5x. Další branku přidal po individuální akci Vavříček,hlavou Šperl a 2x pohotově Hagendorfer. Hosty z Lechovic vysvobodil až závěrečný hvizd sudího Vodáka.

Samek Milan trenér
Dnešní zápas jsme zvládli opět na výbornou. Až na některé chyby v úvodu utkání jsem s hrou velmi spokojen. Kluci oproti minulému utkání předvedli daleko kvalitnější výkon,který se odrazil i na konečném výsledku. Po třetí brance se kluci hrou až do konce utkání bavili a potěšili určitě nejen diváky ale i sami sebe.