logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Finálové kolo halové ligy mladších žáků v Ivančicích- dívky

Finálové kolo halové ligy mladších žáků v Ivančicích- dívky

V neděli 8.3.2020  se konalo poslední kolo halové ligy mladších žáků. Děvčata se po dlouhých bojích dostala do skupiny o 13.-16. místo.  Postupně se utkaly s týmy TJ Tatran  Lískovec , Obřany a Soběšice.

Sestava,výsledky a hodnocení

 

Lavingrová - Veselá , Sáblíková , Marečková , Košická , Suchá , Kučerová , Piscová , Urbánková ,Kapaňová.

FK ZNOJMO DÍVKY : TJ TATRAN LÍSKOVEC     3:0   Góly:  Suchá , Kučerová , Veselá

První zápas holky zvládly dobře , i když začátek byl pomalejší , po první vstřelené brance se holky rozjely. První gól vstřelila Katka Suchá. Holky byly ve hře přesnější a herně lepším týmem. Druhý gól přidala Zuzka Kučerová a skóre navýšila i Janča Veselá. Několik šancí ještě holky nedaly ale skóre 3:0 si udržely až do konce.

FK ZNOJMO DÍVKY : OBŘANY   2: 5   Góly: Veselá , Sáblíková

Druhý zápas holky herně nezvládly. Hned v úvodu si nechaly nasázet 3 laciné góly ,když si obrana nepohlídala hráče za sebou. Dlouho se pak nemohly dostat do tempa.Bez gólu jsme ale nezůstali.První střelou překonala gólmana Janča Veselá a druhý gól přidala Bára Sáblíková.  Pak ale přišlo opět zaváhání v obraně a soupeř nám přidal další dva góly.

FK ZNOJMO DÍVKY :  SOBĚŠICE  0 : 2  

Poslední zápas holky odehrály nejhůře z dnešního kola. Chyby byly od gólmanky ,přes obránce  a útok se nedokázal také prosadit. Naše střely šli do gólmana nebo vedle brány.V tomto zápase nás holky hodně zklamaly svojí hrou ,kterou vůbec neodbojovaly ,naopak některé ji hodně odflákly.

V konečném umístění se holky dostaly na 15. místo. Tento rok ale holky předvedly velké zlepšení než v minulém roce. Hodně zápasů z předešlých kol holky odehrály na výbornou ,výkony některých hráček nás mile překvapily a některých bohužel zklamaly. I tak si děvčata odnášejí spousty nových zkušeností ,kdy pod tlakem podaly skvělé výkony. Nejlepší střelkyní našeho týmu byla Jana Veselá která dala celkem 13 gólů.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček na turnaj  a za jejich podporu kdy nám fandily i když se holkám nedařilo.Děkujeme !!!!!

Teď už se budou děvčata připravovat na jarní sezónu kterou započneme 3 -denním soustředěním v Jevišovicích. 

Budeme se snažit odstranit nedostatky  aby byly děvčata na nadcházející sezónu skvěle připraveny.

Trenéři : Kučma , Veselá , zdravotnice Škrabalová.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři