Turnaj starších přípravek  OFS Znojmo

Dívky - starší přípravka

V neděli 23.2.2020 jsme odehráli ve znojemské sportovní hale turnaj OFS Znojmo

Sestava,výsledky a hodnocení

Garčinská, Nemešová -  M. Hanzelová, Dvořáková, Hesová, Poláková -  Kučerová, Košická, Čtveráčková, Reichardtová

1. zápas Valtrovice - FK Znojmo dívky 0:7 (góly: Košická 3x, Reichardtová 3x, Kučerová)

První zápas turnaje jsme si zahráli proti týmu z Valtrovic. Tým Valtrovic hlavně sbíral na turnaji zkušenosti a mnozí si zahráli určitě poprvé. Výhra mohla být i vyšším rozdílem, kdyby se nám podařilo využít naše šance. Brankářky byly v tomto zápase bez práce.

1. zápas FK Znojmo dívky - Jaroslavice  3:3 (góly: Kučerová 2x, Košická)

Druhý zápas byl již podstatně těžší. V bráně si v tomto zápase zachytaly dostatečně i obě brankářky. Před koncem zápasu jsme

prohrávali, ale podařilo se nám ještě vyrovnat a konečný výsledek je spravedlivý a odpovídá tak  průběhu zápasu.

1. zápas Hrádek -  FK Znojmo dívky 3:1 (gól: Kučerová)

Závěrečný zápas ve skupině byl dnes pro děvčata nejtěžším. Snažily se a zápas odmakaly, ale na výhru to v tomto zápasu nebylo. Skóre zápasu otevřela Zuzka Kučerová, ale dál se už trefovali do sítě jen kluci z Hrádku. Po této prohře jsme se tedy umístili na třetím místě ve skupině a už jsme nepokračovali do bojů o nejvyšší příčky.

Dnes  byla sestava na turnaji podstatně obměněná oproti turnajům v Brně. Turnaj tak splnil přípravu, kdy si zahrály i děvčata, co dlouho v sestavě z nejrůznějších důvodů absentovaly. Brankářky si vyzkoušely hru na velké brány, což je pro ně přínosem. Děvčata dnes nezklamaly a výsledky odpovídají síle týmů. Za předvedené výkony obdržely děvčata od OFS medaile.

Poděkování patří rodičům za odvoz děvčat na turnaj a za jejich fandění na zápasech!!!

Trenéři FK Kamil Lavingr a Jan Šmerda