logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

6.kolo Hostim - FK Znojmo B 1:3 (1:2)

Góly - Bálka M. Pěnkava T. Balík M.

Sestava a hodnocení utkání

Čech P. - Kafka J. Škubal O. Pěnkava T. Mossmer M. Benda L. Pavlík R. Blažíček J. Bálka M. Lehotský V. Pavlíček J.

Náhradníci: Neumann M. Kubále D. Morkus V. Balík M.

K dalšímu utkání jsme zajeli na hřiště Hostimi. Toto mužstvo ještě v novém ročníku neprohrálo. V zápase jsme museli udělat několik změn v sestavě a to kvůli zraněním a tak jsme povolali mladé hráče s dorostu. Utkání bylo od první minuty plné kombinací a ofenzívních přechodů. Náš tým se dostal do vedení z pokutového kopu. Soupeř  byl v pohybu a dobře kombinoval. I na druhé straně došlo k pokutovému kopu a i tu soupeř proměnil. Naši hráči však bojovali dál a po velkém důrazu ve vápně jsme se postarali o vedoucí branku a tím jsme první poločas vyhráli.

Do druhé půle jsme šli ve stejné sestavě. I druhý poločas byl z obou stran velmi kvalitní a byli vidět kombinace na jeden dotek. Soupeř si vytvořil několik vyložených šancí, ale dnes nás podržel svým výkonem brankář Petr Čech. Kluci bojovali dál dobře bránili a hráli hlavně dobře dozadu. V závěru utkání jsme přežili šance soupeře a nakonec z rychlého protiútoku vstřelili třetí branku.

Dnes to byl kolektivní výkon všech co byli na hřišti. Za zmínku dnes stojí výkon našeho brankaře (dorostenece) Petra Čecha, který to zvládl velmi dobře. Poděkování celému mužstvu za reprezentaci klubu.

Řekli po utkání: Kalina Lukáš - Železný Milan  

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři