logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

4.kolo FK Znojmo B -   Božice A 6:4 (2:3)

4.kolo FK Znojmo B - Božice A 6:4 (2:3)

Góly - Krejčí 3x, Balík 2x, Bálka

Napsali na stránkách soupeře

Sestava a hodnocení utkání 

Kotáb T. - Paseka J., Mossmer M., Benda L., Samek M., Krejčí M., Černý D., Bálka M., Lehocký V.,  Slabý P., Németh P.,

Lavička: Železný P., Železný M.ml., Škubal O., Vystrčil Š., Balík M.,

Další utkání podzimní části okresního přeboru jsme přivítali nováčka soutěže Božice. S tímto soupeřem jsme odehráli přípravné utkání ale dnes přijel v jiné sestavě jak v přípravě. A i tento fakt byl znát v úvodu utkání a první polovině utkání. U našeho týmu bylo vidět že v takto složené sestavě hrají poprvé. Obě mužstva se snažili v ofenzívě, ale vázla defenzíva a z těchto chyb na obou stranách to vyústilo v pokutový kop. Soupeř byl v přechodu jednoduší a dokázal své šance vždy proměnit. A naše mužstvo tahalo za kratší konec tak dopadl i první poločas i když závěr první půle byl o něco lepší.

Do druhé půle jsme šli beze změny v sestavě. Postupem času jsme začali přebírat otěže utkání na svoji stranu i když soupeř hrozil z jednoduchých ale efektivních nahrávek. Došlo ke změně v sestavě a to se dnes trenérům vyplatilo, kam dnes šáhli to vyšlo. A to v rozmezí 58.min - 72.min. jsme vstřelili čtyři branky a obrátili stav utkání na svoji stranu. Po zbytek utkání jsme hráli svoji hru a toto utkání i když jsme v závěru inkasovali dotáhli k vítězství.

Poděkování patří celému týmu, ale dnes se skvěle uvedli Krejčí M. Benda L. Balík M. Bálka M. Premiéru si odbyl v našem dresu Slabý Pavel a to na výbornou.

Řekli po utkání: KALINA L. - ŽELEZNÝ M.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři