11.kolo Blížkovice - FK Znojmo A 0:5 (0:2)

Góly - Procházka M. Železný P. Kafka J. Krejčí M. Černý D.

Vítámvás L. - Adámek M. Štáva P. Kafka J. Procházka M. Samek M. Lehocký V. Černý D. Železný P. Vašíček M. Slabý P.

NÁHRADNÍCI: Krejčí M. Morkus V. Kubále D. Németh P. Balík M.

K dnešnímu utkání jsme odjeli na horkou půdu týmu Blížkovic. Po výsledkově nevydařených zápasech se trenéři rozhodli udělat několik změn v sestavě a vsadit více na zkušenost starších hráčů. Od první minuty byla na hřišti vidět maximální koncentrace, zodpovědnost a odhodlanost. Navíc jsme se brzy ujali vedení a ve velmi dobrém výkonu jsme pokračovali i nadále. Do poločasu jsme vsítili ještě jednu branku, ovšem řadu šancí jsme ještě nevyužili. Stejně jsme vstoupili i do druhé půle a opět jsme si vytvářeli další šance, ale v koncovce jsme byli nepřesní. Vše rozhodla až třetí branka Kafky, která soupeře definitivně zlomila. I když se domácí snažili a chtěli s výsledkem něco udělat náš výkon a předvedená dnes neměla chybu. V posledních 20 minutách zápasu jsme mohli vsítit daleko více branek, než jsme nakonec dali. Doufáme, že nás tento výkon a předvedená hra nakopne do posledních dvou zápasů podzimu a budeme bodově úspěšní.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: ŽELEZNÝ MILAN - KALINA LUKÁŠ - SAMEK JIRKA