logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

11.kolo FK Znojmo A - FC Miroslav 2:3 (1:2)

Góly - Balík M. Németh P.

Sestava a hodnocení utkání

 

Vítámvás L. - Adámek M. Štáva P. Kafka J. Procházka M. Balík M. Železný P. Slabý P. Vašíček M. Rehberger T. Németh P.

NÁHRADNÍCI: Lehocký V. Neumann M. Samek M. Morkus V. Pevný R. Kotáb T.

K dalšímu utkání jsme přivítali třetí celek tabulky Miroslav. Věděli jsme že to nebude jednoduché utkání což se projevilo. Od první minuty jsme neplnili co jsme si řekli v kabině a toto se nám vymstilo. Soupeř ze dvou protiútoků na jeden dotek nás potrestal a šel do dvoubrankového vedení. Toto jako by naše hráče nakoplo a my začali hrát svůj fotbal bojovat a vzápětí snížit stav na rozdíl jediné branky. Dále jsme bojovali a soupeře takřka k ničemu nepustili. A tak tímto stavem skončil první poločas. Do druhé půle jsme šli ve stejném složení a pokračovali jsme ve stejném výkonu jak jsme končili první půli a vytvořili si šance ale jak je to u nás již zvyk tak je neproměníme. A vždy po našem tlaku soupeř trestá uděláme chybu a inkasujeme. I když se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky a soupeře zatlačit další šance jsme nedokázali proměnit. A tím i tento zápas prohrát. Hra nebyla špatná i bojovnost ale jsme opět bez bodu. Závěrem tento výkon musíme předvést v každém zápase a ono to přijde.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: ŽELEZNÝ MILAN - KALINA LUKÁŠ

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři