logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Mikulášská besídka

V pátek 4.12. pořádal náš fotbalový klub Mikulášskou besídku pro všechny děti našeho klubu a  jejich sourozence. Akce se konala v kulturním domě Modré sklepy v Novém Šaldorfě. Zde se sešlo přes 100 dětí v doprovodu se svými rodiči. Na  besídce  mohli přítomní zhlédnout nejenom Mikuláše a perfektní čerty z fotbalového pekla, ale i například vystoupení taneční skupiny MIGHTY SHAKE. V bohatém programu který připravila a zároveň moderovala Soňa Samková soutěžili děti s čerty v dovednostech převážně fotbalových. Na závěr proběhla diskotéka s Mikulášem a čerty. Z úspěšné akce přinášíme několik fotografií umístěných ve Fotogalerii.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři