logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Nová sezóna 2009-2010 za dveřmi

30.6. byl v brněnském hotelu Avanti rozlosován nový ročník krajských soutěží. Naše mužstvo bylo zařazeno do I.A.tř. sk.A., která bude mít tak jako v roce předchozím 14 účastníků. Nově se budeme utkávat se třemi soupeři:
  • Hrušovany nad Jevišovkou (sestup z KP),
  • a dvě postupující mužstva z I.B. tříd - Zbýšov a Soběšice.
V prvním utkání nového ročníku budeme hrát na hřišti Bosonoh, kterému máme co vracet. Naposled nás tento soupeř porazil právě na svém hřišti vysoko 4:0. Letošního ročníku krajského poháru se zůčastní rekordních 48 mužstev. Naše mužstvo "čeká" v předkole (středa 29.8.) tým ŠATOVA (I.B třída) a pokud se nám podaří vyhrát přivítáme na svém hřišti v neděli 2.9. druhý tým kraského přeboru mužstvo Tasovic.
Muži B zahájí III.třídu druhým kolem o týden později a to v neděli 16.8. na hřišti Micmanic.
Dorost bude účastníkem okresní soutěže skupiny A ve které hraje pouze 10 týmů. Soutěž zahájí v sobotu 23.8. doma proti týmu Štítar.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři