logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

Reprezentace dívek FK Znojmo ve výběru OFS na turnaji v Ivančicích

V prosinci se výběr OFS dívek představil na dvou turnajích přípravek v Ivančicích. Z týmu FK ZNOJMO se zúčastnila Denisa Marečková, Jana Veselá, Natálie Železná a Nela Poláková. Všem děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci. Jana Veselá byla vyhlášena na obou turnajích jako nejlepší hráčka turnaje. Gratulujeme!!!!!

První turnaj Mikulášský se konal 10.12.2017,turnaj byl pro ročníky 2007,dívky byli nejmladší na turnaji ročník 2008 a mladší. Zde dívky ve velké konkurenci mezi kluky obsadily 8.místo.Tady se jim výsledkově moc nedařilo,ale svojí bojovností si získali celé publikum rodičů na tribuně,kteří je hlasitě povzbuzovali.V tomto turnaji se jim podařilo vsítit 3 góly všechny v podání Jany Veselé.

Druhý turnaj se konal 27.12.2017. Ten byl pro ročníky 2009 a mladší, dívky roč. 2008 a mladší. V tomto turnaji se dívkám vedlo lépe. Byli vidět krásné fotbalové akce. V tomto turnaji skončil výběr dívek na krásném 5.místě.Tady se jim podařilo jednou vyhrát,jednou remízovat a třikrát prohrát. I gólově jsme byli úspěšnější,tentokrát jsme vstřelili 6 gólů. Všechny tyto góly dala opět Jana Veselá a byla podruhé vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje!!

Pochvala patří ale všem děvčatům,za jejich bojovnost a také za jejich fotbalové nasazení.

Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu.

Trenéři: Pavel Kučma, Jiřina Veselá, Petr Železný.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři