logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2. kolo zimní halové ligy minipřípravek na turnaji v Brně

2. kolo zimní halové ligy minipřípravek na turnaji v Brně

V neděli 3. 12. pokračovala zimní halová liga Lokomotivy Brno pro naši minipřípravku ročník 2011a mladší. V tomto kole jsme sehráli čtyři utkání z toho 3x zvítězili a jednou remizovali.

Sestava, výsledky a hodnocení turnaje.

 

Sestava

Jan Zajíček, - Stěpán Vizingr,Kratochvíl Filip, Kratochvíl Adam, Střecha Tomáš, Dominik Čada, Podzemský Samuel, Matyáš Varga, Karel Kafka,

Výsledky

FK Znojmo - Ořechov 8:2     Gól – Štěpán Vizingr 3x, Adam Kratochvíl 2x, Matyáš Varga, Tomáš Střecha, Samuel Podzemský,

FK Znojmo – Dolní Kounice 1:1   Gól – Tomáš Střecha,

FK Znojmo – Lokomotiva Brno 6:0    Gól – Podzemský Samuel 2x, Adam Kratochvíl 2x,Tomáš Střecha, Matyáš Varga,

FK Znojmo – Mikulov 7:1             Gól – Podzemský Samuel 4x,Tomáš Střecha 2x, Filip Kratochvíl,

 

Hodnocení turnaje

Oproti prvnímu kolu kdy jsme hráli převážně s hráči ročníku 2012, kteří teprve své zkušenosti získávají jsme dnes měli k dispozici hlavně hráče ročníku 2011 a to se na výsledcích a předvedené hře značně projevilo. Velmi potěšující je kromě předvedené hry navíc 22 vstřelených gólů.

V prvním kole jsme porazili Ořechov 8:2 a oplatili jim porážku z prvního kola 0:4. Ve druhém utkání jsme proti silovějšímu soupeři uhráli remízu 1:1. Ve třetím a čtvrtém zápase jsme herně a výsledkově dominovali. Střelecky dnes vynikal hlavně Samuel Podzemský autor 7 gólů. Výborný výkon předvedl Tomáš Střecha autor 5-ti gólu, který se jako jediný trefil ve všech zápasech. 4x se trefil Adam Kratochvíl. Hattrick proti Ořechovu zaznamenal ofenzivní obránce Štěpán Vizingr ten se navíc trefil hned v 5 vteřině prvního zápasu. Překvapením dnes byl opět Matyáš Varga (roč. 2012), který zaznamenal dvě branky!! Domča Čada dnes žádný gól nezaznamenal, ale jeho obětavý výkon v obranné fázi zaslouží velkou pochvalu. To samé platí i pro Káju Kafku. Ovšem asi jedno z největších překvapení dnešního turnaje byl výkon Honzíka Zajíčka v brance. Navíc to byl jeho úplně první turnaj které ho se zúčastnil a vedl si nadmíru skvěle. Několikrát náš tým podržel výbornými zákroky.

Dnešní výsledky nás posunuli do elitní skupiny v této kategorii. V lednu 2018 si tak uděláme konfrontaci s dalšími týmy zimní halové ligy.

Všem rodičům děkujeme za podporu a fandění

Trenéři Milan Samek, Karel Střecha,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři