Mladší přípravka obsadila první a druhé místo na turnaji OFS

V sobotu 28.2.2015 se naše dva týmy mladší přípravky zúčastnili turnaje o pohár předsedy komise mládeže OFS, který se konal ve znojemské hale. Vítězem turnaje se stal žlutý tým. Červený tým obsadil druhé místo. Nejlepším střelcem turnaje se stal Matyáš Bernát s 19 góly. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Ondra Baran. Gratulujeme!!!!!!! ERVEN TM 2015 ofs ZnojmoLUT TM 2015 ofs Znojmo

Sestavy,výsledky a hodnocení turnaje

Sestava žlutý tým:

Jan Vystrčil 06 - Lukáš Kaidl 07, Petr NGuyen 07, Lukáš Matoušek 06 - Filip Prycl 07, Vojta Vizingr 07, Matyáš Bernát 06, Marek Brzobohatý 07.

Výsledky žlutý tým

IE Znojmo žlutí - 1.SC Znojmo 6:0    góly: Bernát 3, Vizingr, Brzobohatý, Matoušek.

IE Znojmo žlutí - 1.SC Znojmo 9:2    góly: Bernát 6, NGuyen, Vizingr, Kaidl.

IE Znojmo žlutí - IE Znojmo červení 1:1  gól: Bernát

IE Znojmo žlutí - IE Znojmo červení  7:5  góly: Bernát 5, Vizingr, Brzobohatý.

IE Znojmo žlutí - Dobšice 6:2   góly: Bernát 3, Brzobohatý, Prycl, Vizingr.

IE Znojmo žlutí - Dobšice 2:1     góly: Brzobohatý, Bernát,

Sestava červený tým

Vystrčil Jan 06 - Svoboda Jan 06, Kafůněk Saša 07, Metaj Januz 06, Baran Ondřej 06, Karták Oliver 07,Zika Daniel 07, Štancl Petr 06, Voldřich Marek 06,

Výsledky červený tým

IE Znojmo červená - Dobšice            2:1   Góly - Voldřich Marek 2
IE Znojmo červená -IE Znojmo žl.  1:1     Góly -Voldřich Marek 1
IE Znojmo červená - 1.SC Znojmo   2:0     Goly -Voldřich Marek 1  Štancl Petr 1
IE Znojmo červená -Dobšice            3:3     Góly- Voldřich Marek 2    Štancl Petr 1
IE Znojmo červená - IE Znojmo žl     5:7    Góly- Baran Ondřej  4     Voldřich Marek 1
IE Znojmo červená - 1.SC Znojmo    2:2    Góly - Baran Ondřej   1    Štancl Petr     1

Hodnocení

Dnešní turnaj ukázal, jak širokou a kvalitní máme základnu ml. přípravky. Oba naše týmy vybojovaly výborné výsledky.

Žlutý tým se stal celkovým vítězem, když ze šesti zápasů ztratil jen dva body a to s našimi červenými :-).

Žlutý tým hrál bojovně a předvedl spoustu krásných kombinací z nichž ještě hodně šancí nedokázal proměnit. Turnaj nám ukázal naše nedostatky, na kterých musíme zapracovat, ale pozitiva jasně převládaly. Obránci i útočníci skvěle odvedli práci na  svých postech a zlepšují se zápas od zápasu. Všichni hráči dokázali vstřelit gól, což je super! Honzík Vystrčil zvládl odchytat všechny zápasy za žlutý tým a čtyři za červený tým - borec:-). Musíme ještě zdůraznit, že pět hráčů (žlutý tým) + tři hráči(červený tým) je r. 07 takže budou moci za rok obhajovat vítězství a druhé místo.

Červený tým v turnaji prohrál jen jediné utkání. Střelecky se dařilo Marku Voldřichovi, který byl nejlepším střelcem v týmu. Ostatní hráči odehráli dobrý turnaj všichni hráli s maximálním nasazením,chutí a odhodláním.

Poděkování rodičům, udělali nádhernou atmosféru, věříme, že jim to kluci svým výkonem a nasazením vrátili a ještě více zpříjemnili.

Všichni kluci se fotbalem bavili a to je nej :-).

KLUCI SUPER!!!!!

Trenéři: Luboš Kaidl, Martin Prycl, Zika Milan