IE Znojmo starší žáci-Jevišovice (Ženy) 12-3 (4-0)

Góly – Balík 3x, Stašková 3x, Wrana 3x, Havliš, Synek, Válek, Hřib,

Synek-Servit Š.,Balík,servit E.,Soukup,Železný,Havliš,Raška,Válek,Stašková,Hřib,Vopravil,Wrana

Přátelský zápas který se hrál na umělé trávě v Jevišovicích proti místním holkám bych ohodnotil velmi kladně. Až na nějaké nedostatky mě kluci znovu potěšili. Začátek zápasu byl těžký v tom,že kluci nevěděli co si na ty holky mohou dovolit. Ve druhém poločase bylo už vidět, že holkám docházejí síly a proto jsme se prosadili střelecky (8 gólu). I přes velkou marodku několika hráčů,dokázali především ti kluci co hrávají méně,že fotbal hrát umějí a hlavně to odbojovali. Vidíme u nich zlepšení, což nás těší,(Vopravil,Wrana,Hřib). Doufáme, že neusneme na vavřínech a půjdeme se stejným nasazením i do dalších zápasu.
Ještě bych chtěl připomenout, že tréninky jsou u nás na hřišti Ponděli,Středa,Pátek.(16:15 začátek tréniku).