21. kolo - Pavlice – IE Znojmo C 3:3 (2:0)

Góly: 52. Klaška, 70. Miklík, 80. Samek Jan
Sestava: Kroupa – Pavlů (46. Klaška), Pavelka, Duhajský, Benda ©, - Dohnal, Truhlář, Pospíchal (69.Samek Jan), Čech Michal, Kafka Jan (69. Kalina), Miklík
Asistent trenéra: Burša Vlastimil

6.  1:0 po chybě Kroupy se domácí ujali vedení.

16.  2:0  další chyba v obraně a domácí skórovali do prázdné branky

46. Pavlů ven, Klaška do,

52.  2:1  kombinaci po ose Dohnal – Miklík – Klaška zakončil posledně jmenovaný do prázdné branky,

69. Kafka a Pospíchal ven, Samek Jan a Kalina do,

70.  2:2  Kalinův trestný kop se odrazil k volnému Miklíkovi a ten střelou k tyči vyrovnal,

80.  2:3  Klaškovu individuální akci zakončil technickou střelou k tyči Samek Jan,

87.  3:3  domácí kombinace na jeden dotek znamenala vyrovnání,

90. konec utkání.

Dnes měl trenér Sam několik omluvených hráčů. Ze zdravotních důvodů chyběl pilíř obrany Máslo, z pracovních důvodů byl omluven starosta Dalda, z rodinných důvodů se omluvil Pěna, z podnikatelských důvodů se omluvil Venca Bulín, profesní vytížení omluvilo Čechýna, kvůli většímu počtu jointů se omluvil Karlos. Bláža byl omluven, bez omluvy se nedostavil Vlčanen. Proto byli povoláni dorostenci Kroupa a Kalimero. Těžká situace pro trenéra, ve spolupráci se svým asistentem si s tím však poradil

V průběhu 1. poločasu jsme dělali hodně chyb hlavně v obranné řadě, což už ve 23. Minutě komentoval Kalimero: „ naše čtyřka v obraně hraje famózně..“. Měl pravdu, obě branky jsme inkasovali po hrubých chybách obrany. Trenér Sam si jenom posteskl, že je zdravotně indisponovaný pilíř obrany Máslo. Nebyli jsme schopni podržet míč, vázla kombinace, Jeňa byl asi na jiném utkání, ani Gaboš nebyl schopen míč déle podržet. Domácí naštěstí pro nás nevyužili několik dalších příležitostí ke vstřelení branky.

Kvalitativně a herně jsme se zlepšili po nástupu Kempy. Je to hráč, který je schopen míč podržet a rozehrát. Po předchozích výborných výkonech dnes nebyl ve své kůži Lupen, a tak se soudně sám přihlásil o vystřídání. Herně jsme určitě posílili 20 minut před koncem, kdy nastoupili Forrest a Kalimero. To se projevili vzápětí po jejich příchodu na hřiště. Byli jsme schopni si kombinačně přihrávat, z čehož vyústili dvě naše branky, kterými jsme zvrátili stav utkání. Na spravedlivou remízu domácí skórovali v 87. minutě po hezké kombinační akci na jeden dotek. Ještě před tím však rozhodčí utkání nepískl penaltu v náš prospěch na jasný faul na Kalimera.

Za vývoj a předvedenou hru v 1. poločase je asi remíze spravedlivá, přesto jsme dnes hráli se soupeřem, kterého jsme mohli a měli porazit.

Další utkání hrajeme na domácím trávníku proti Slatině v sobotu 16.5. 2015 ve 13:30. Sraz na hřišti je ve 12:30.