19. kolo - Štítary – IE Znojmo C 3:2 (1:0)

Góly: - Klaška, Dočekal

Sestava FK IE Znojmo „C“:

Mucha – Pavlů (46. Čech Michal), Pavelka, Dohnal ©, Benda – Duhajský, Klaška, Dočekal, Pospíchal – Lattner (46. Kafka Jan), Miklík (80. Vlček)

Trenér:  Burša Vlastimil

Vedoucí mužstva:  Truhlář Radek

4. domácí zahrávali přímý kop z 18m, branku však přestřelili,

6. po zaváhání v naší obraně trefil domácí hráč břevno Muchovi branky,

13. Klaška uličkou uvolnil Miklíka, ten šel sám na domácího brankaře, míč těsně minul branku,

20. Lattner hlavou minul míč před odkrytou brankou domácích,

23. střela Dohnala z 20m, do náruče domácího gólmana,

24. střela Pospíchala z 20m k tyči, domácí brankář kryl,

26. Klaškův přímý kop z 18m trefil domácí zeď,

29. 1:0 roh domácích, nekrytý hráč hlavičkou z 5m skóroval,

31. střela domácího hráče směřovala do šibenice, Mucha skvěle vyrazil,

39. centr Miklíka z pravé strany, Lattner sám, hlavičkou však těsně minul branku,

46. Pavlů a Lattner odstoupili, nahradili je Kafka a Čech,

55.  2:0  skákavá malá domů Dohnala, Mucha špatně míč zpracoval a domácí hráč této chyby využil,

60.  2:1  krásná přihrávka Čecha na Klašku, ten šel sám na brankaře domácích a skóroval,

63. narážečka Dočekala s Klaškou, ten byl sám před brankařem, který Klaškovu střelu pravačkou vyrazil,

66. šance hlavičkou Dočekala, následná Kafkova střela minula branku,

67. Dočekal šel sám na domácího brankaře, ten jeho střelu vyrazil, Kafka přestřelil odkrytou branku,

69. hlavička domácího hráče k tyči, Mucha výborně vyrazil,

72.  2:2  dlouhá přihrávka Duhajského našla nabíhajícího Dočekala, ten nekompromisně vyrovnal,

80. odstoupil Miklík, nastoupil Vlček,

85.  3:2  dvě špatné přihrávky našeho hráče ve středu hřiště, míče se zmocnil domácí hráč a životní střelou z 35m vymetl šibenici, Mucha bez šance,

90. konec utkání.

Ohlasy po utkání:

Máslo:  dnes nehráli někteří hráči základní sestavy (Burša, Pěnkava, Truhlář, Korselt, Bulín), navíc chyběl trenér Sam. Původně měl hrát místo Másla na místě stopera Lupen, ale když se to dozvěděl, běžel na záchod. Takže nakonec zůstal Lupen na kraji obrany, stopera hrál Mara Dohnal. Určitě jsme podali lepší výkon, než minulý víkend na domácím trávníku proti Hlubokým Mašůvkám. Dnešní soupeř byl pro nás hratelný a myslím si, že minimálně bod jsme si zasloužili. Ale zase jsme dost často chybovali při rozehrávce ze zálohy, dvě branky domácích padly po našich chybách. Musím objektivně přiznat, že i domácí si několik příležitostí ke vstřelení branky vypracovali. Takže remíza by byla spravedlivá, vyhrát jsme však mohli.

V sobotu hrajeme na domácím trávníku proti Grešlovému Mýtu. Začátek utkání ve 13:30, sraz na hřišti ve 12:30.