Góly - Kalina 2x, Mossmer Marek 2x, Miklík, Truhlář, Vlček (penalta)

Přípravné utkání s rakouským soupeřem na umělé trávě v Jevišovicích.

IE Znojmo „C“: Papai – Burša, Bulín, Benda, Pavelka, Pěnkava, Kalina, Truhlář, Mossmer Marek, Miklík, Dohnal, Pospíchal, Náprava, Lattner, Vlček

Trenér: Samek Jiří

Asistent trenéra: Železný Milan

Ještě před utkáním nabídl v kabině na rozdýchání Vlčanen dvě lahvinky výborné domácí pálenky, takže se nám dobře dýchalo. Vlčanen měl v sobotu kulaté 40. narozeniny. Sice jsme mu v kabině všichni popřáli, ale ještě jednou napíši, že Standovi přejeme hodně zdraví, štěstí, rodinné pohody a pracovních úspěchů. A také hodně vstřelených branek. Jako oslavenec se dnes Vlčanen postavil k exekuci pokutového kopu a s jistotou proměnil.

Střídali jsme se hokejovým způsobem, takže jsme si dostatečně zahráli všichni.

Úvod zápasu se nám herně vydařil, kombinační hrou jsme drželi soupeře pod tlakem. Měli jsme několik příležitostí skórovat, ale nedařilo se. Po 15 minutách jsme však začali kazit přihrávky a pustili soupeře do hry. Ze tří šancí dokázal soupeř 2x skórovat. Vstup do 2. Poločasu se nám „vydařil“, během 15 minut jsme dostali další 4 branky. Stav 1:6 už vypadal hrozivě. Kalimero mužstvo vyhecoval tím, že musíme zabojovat a pokusit se výsledek zkorigovat. V posledních 30 minutách se projevila naše výborná fyzická kondice a to, že většina z nás se poctivě účastní zimní přípravy. Soupeře jsme začali přehrávat a po krásných fotbalových akcích jsme skórovali. Vítěznou branku vstřelil v 87. minutě Messány.

Poděkování patří všem, kteří se dnes na vítězství podíleli. Ne vše se vydařilo, ale trenér Sam si dělal pečlivě poznámky, takže do začátku soutěže jistě mužstvo správně připraví.

Z různých důvodů se omluvili tito hráči: Dočekal, Klaška, Duhajský, Pavlů, Blažíček, Kafka, Samek Jan, Korselt, Ficenc