5.kolo Hluboké Mašůvky – FK IE Znojmo „C“ 6:2 (1:1)

Góly - Dočekal 2x,

Sestava a referát k utkání

FK IE Znojmo „C“:

Mucha – Benda, Burša (60. Pavlů), Pavelka, Dohnal – Miklík, Dočekal, Klaška, Truhlář (20. Samek Jan) – Kafka, Berka

5. 1:0 střela domácích z hranice velkého vápna skončila pod břevnem,

20. zraněného Truhlika nahradil Forrest,

24. 1:1 rychlá kombinace hostí, Jeňa přetáhl centr na Daldu a ten střelou k tyči vyrovnal,

32. Prezident se uvolnil na penaltě, levačkou však trefil pouze tyč,

50. 2:1 domácí střelu vyrazil Muška před sebe, dorážka už skončila v síti,

55. 3:1 ofsajdová past hostí nevyšla, domácí hráč s přehledem proměnil samostatný únik,

57. 4:1 obdobná situace jako před dvěma minutami,

60. Másla vystřídal Lupen,

64. 5:1 domácí brankář s jistotou proměnil správně nařízený pokutový kop,

77. 5:2 Jeňa centrem našel opět Daldu a ten snížil,

90. 6:2 střela z vápna skončila v horním růžku branky hostí.

Jako další hráč byl s námi Duhajský, po výronu kotníku si však netroufl nastoupit a tak dělal pomezního.

V kabině byl velký tác chutných lahůdek, prezident vdával dceru (doufejme, že tu starší…). Největším ochutnávačem byl Máslo. K zapíjení těchto dobrot sloužila výborná meruňkovice z našeho zdravotnického kufříku.

Dnešní utkání jsme opět nezvládli v poli. Domácím jsme jejich výhru usnadnili, na jejich 6 vstřelených brankách jsme se 4x podíleli špatnou rozehrávkou ve středu hřiště. Nebyli jsme schopni ve středu hřiště podržet míč a kvalitně kombinovat. Potěšující na tom je alespoň to, že jsme byli v pohodě, nehádali se a na hřišti byl z naší strany klid. V kabině po utkání nebyla žádná pohřební nálada. Je mi jasné, že nikdo nerad prohrává, ale my už hrajeme fotbal pro zábavu a porážky k tomu patří.

Další utkání hrajeme na domácím trávníku s týmem Štítar „B“ tuto sobotu. Sraz na hřišti ve 12:00.