22.kolo IE Znojmo A - Vojkovice 1:3 (0:1)

Branky: 78. Procházka - 42., 54. a 75. Poláček Petr
ŽK: 33. Vašíček - 41. Cenek, 67. Jedlička

IE: Vítámvás - Veselý, Šťáva (73. Mössmer), Šplíchal, Procházka, Vašíček, Škvařil (46. Železný P.), Sedláček (75. Kubále), Dušek (66. Németh), Kalina (84. Vítek), Ostrý
Vojkovice: Hradec - Burian, Poláček P., Kvarda, Valnoha (87. Lang), Poláček R. (63. Fajgl), Gerlinger (85. Kopečinský), Kupka, Jedlička, Dvořák (46. Zajíc), Cenek

Milan Samek trenér

Dnešní zápas jsme výsledkově bohužel opět nezvládli. To co jsme zahodili to je až neskutečné. V prvním poločase dvě vyložené šance hned v úvodu zápasu. Soupeř nám dal gól do šatny. Ve druhé půli můžeme vyrovnat po samostatném úniku Vašíčka, ovšem obránce vykopne míč z prázdné branky a hned z protiútoku inkasujeme druhý gól. I přes tento nepříznivý stav si vytvoříme šancí na tři zápasy, ale co jsme nedali to je opravdu neskutečné. Na druhou stranu inkasované branky padli po individuálních chybách v obranné fázi.