18.kolo IE Znojmo A - Moravský Krumlov 0:1 (0:1)

video v clankuBranka: 11. Zelníček
ČK: 87. Šplíchal (IE Znojmo)

Záznam z utkání

Sestavy a hodnocení utkání:

IE: Vítámvás - Šplíchal, Kalina, Sedláček - Rolník (81' Dušek), Mössmer, Železný (59' Vítek), Dufek - Procházka, Kubále (59' Škvařil), Vašíček (79'Horák)
Moravský Krumlov: Bogner - Klodner, Zelníček, Vošmera, Jursa, Machotka, Kirschner, Kabelka, Kolegar, Matějka, Číhal (Pislcajt, Staněk)

Milan Samek trenér

Zápas se mi hodnotí velmi špatně, protože jsme nebodovali a navíc si soupeř odvezl tři body za jedinou povedenou střelu na branku. My jsme své dvě obrovské šance neproměnili a další dva velké závary po centrech v síti neskončili. V závěru jsme mohli ještě kopat pokutový kop za hraní rukou ve vápně, ale bohužel sudí situaci vyhodnotil jinak. Kluci hráli s obrovským nasazením, koncentrovaně, v defenzívě bezchybně. Nemám jim dnes opravdu co vytknout. Bohužel potřebné body nám to nepřineslo.