16.kolo IE Znojmo A - FC Kuřim 2-4 (2-3)

Góly - 33 Škvařil, 40 Vítek,                                     Foto z utkání Libor Duchoň

Sestava a hodnocení utkání                                    Napsali JmKFS

Vítámvás-Šplíchal,Veselý,Sedláček-Škvařil(86'Nemeth),Vítek(77'Kalina),Šťáva(56'Vašíček),Dufek-Procházka,Ostrý,Mařík(71'Kubále)

Tomáš Pěnkava trenér

Stalo se to,co jsme nechtěli.První domácí zápas se soupeřem,který je v tabulce pod námi jsme prohráli a bohužel musím konstatovat,že naprosto zaslouženě.Do zápasu jsme nastoupili nekoncentrovaně a hned v úvodu udělali hrubku 0:1.Ve 30 minutě další a Kuřim opět střílí branku.Vzápětí dokážeme korigovat,ale co je to platné,když soupeř ihned skóruje z přímáku ze 30 metrů.Do poločasu jsme dokázali ještě jednou snížit.Ale opět to nebylo k ničemu.Druhou půli jsme začali stejně jako první a inkasovali z rohu naprosto zbytečně počtvrté.To nás dorazilo a bohužel jsme již do zápasu nedokázali vrátit.Doufám,že se z tohoto zápasu dokážeme poučit a takové chyby se již nebudou opakovat.