1. kolo dohrávka Kuřim - IE Znojmo A 4-0 (2-0)

Góly - 41. a 44. Skoumal T., 48. (PK) Janda, 78. Bílý

Sestava a řekli po utkání:

Sestava - Vítámvás - Šplíchal, Veselý, Štava, Kubošný, Procházka, Dufek, Železný, Mařík, Záviška, Horák.

Střídání - Kordula, Černý, Doubek Jan, Rolník Kolegár, Kotáb.

Řekli po utkání trenér Tomáš Pěnkava

Zápas se nám vůbec nepovedl a to jak herně tak výsledkově. Jedním slovem katastrofa. Je to smutné,ale s takovým výkonem by jsme neuspěli ani v I.B. třídě a je jenom na hráčích aby si uvědomili, že s takovou herní disciplínou se bohužel hrát nedá.

Jmfotbal

Dvakrát bylo střetnutí úvodního kola krajského přeboru Kuřim - IE Znojmo kvůli počasí odloženo. Napotřetí už se hrálo. Domácí tým se po jednoznačné výhře 4:0 odpoutal z poslední příčky tabulky. V posledních třech zápasech IE Znojmo v Kuřimi vždy vyhrálo, navíc nasázelo soupeři dohromady 12 branek. Tentokrát vyšlo naprázdno. Střelecky i bodově. Kuřim rozhodla duel v závěru první půle. V rozmezí tří minut se dvakrát prosadil Tomáš Skoumal (první góly v sezoně). V 41. minutě dorazil do sítě Bílého střelu a poté proměnil samostatný nájezd po přihrávce Jandy. V 48. minutě přidal třetí branku z penalty nařízené za ruku Janda. Dvanáct minut před koncem pečetil jasnou výhru domácích Bílý.