1.kolo IE Znojmo dorost - Prosiměřice 2-1 (1-0)

Góly - Varaja 2x,

Kroupa- Malý, Muller,Zifčák,Moravec-Řepa, (Doubek J.),(Švéda),Benda,Michlovič,Chlubna,- Hruška (Doubek M.) Varaja,

Referát z utkání

Naši kluci šli do vedení již v 15 minutě. Hruška přihrál Varajovi a ten ač tísněn dvěma obránci se dokázal prosadit 1-0. Hosté sice měli územní převahu a vytvářeli si i gólové šance,ale neuspěli.

Hned v úvodu druhé půle opět Hruška našel Varaju a ten opět nezaváhal 2-0. Vzápětí hostující Balík snížil na 2-1. Naši borci se soustředili na bránění a vyráželi k brejkům ze kterých ohrožovali  hostující branku. Prosiměřice si vytvořili během druhé půle trvalý tlak a z toho vyplívajících i několik gólových šancí. Všechny  jejich střely však bravurně zlikvidoval Jakub Kroupa v naší brance.

Řekli po utkání trenér Michal Mossmer

Důležité tři body na úvod sezóny. Soupeř nás místy přehrával a vytvořil si i dostatek šancí. My jsme bojovali a svůj den měl náš brankář Kroupa,který podle mě pochytal 4 tutovky.