17.kolo Olbramovice - IE Znojmost.žáci 0-13 (0-5)

Góly - Pospíchal 5x, Chlubna 3x, Pěnkava 2x, Stašková, Ducký, Raška,

sestava a komentář k utkání

Rehberger M. 8, Raška V. 8 , Kopečný J. 8, Doubek M. 8, Špaček H. 8, Moravec J. 8, Ducký D. 8, Pospíchal M. 8, Chlubna F. 8, Stašková A. 8, Blažíček J. 8.

střídání . Hermely O. 8, Zimer D. 8, Bartuněk Z. 8, Pěnkava T.8, Rehberger T. 8 .

Už v 6 min. začínáme střelecký koncert kde Blažíček nachází volnou Staškovou a ta otevírá skore na 1:0. V 15. min. Ducký naráží s Moravcem J. ten zpáteční nahrávkou a krásná střela 2:0. ve 23 min. Pospíchal bombou ze 16 a vedeme 3:0. 32 min. Chlubna na Staškovou a ta na volného Pospíchala a je to 4:0. 34 min. Rehberger T. vyslal Pospíchala a ten sám bez problému zakončuje 1 půli hatrickem 5:0.

40 min. Pospíchal otevírá střeleckou kanonádu a opět sám před brankařem 6:0. 43min .Raška nachází Chlubnu a opět do prázdné brány zvašuje na 7:0. 45 min. útěk Chlubny a ten sám zvedá skore na 8:0. 47 min. Moravec J. dlouhým pasem na Pěnkavu ten dobře zpracovává míč a dává 9 gol. 49. Raška nachází volného Pospíchala a ten dáva na 10:0. 55 min. Raška centruje přes soupeřovu obranu na Chlubnu a ten z 1 rány 11:0. 65 min. Střela Rehbergera T. brankář vyráží a dobíhající Pěnkava zvyšuje na 12:0. V 66 min. Raška útěkem zakončuje na konečných 13.0.

řekli po utkání Marek Pospíchal trenér.

Vynikající hra našich kluků měl jsem trochu strach , že si po 1 půli budou chtít dát všichni gol a fotbal půjde stranou , ale o přestávce jsme si řekli , že si zahrajeme pěkný líbivý fotbal a to jsme si splnily a opravdu bylo na co se koukat a skore tomu nasvědčuje. Jsem rád , že začínáme chodit v hojném počtu a hra pak vypadá úplně jinak . Díky patří všem .