10. kolo - Hostěradice - IE Znojmo žáci - 2:2

hoster.jpgHostěradice - IE Znojmo    1-2   (0-1), góly:  Hruška 2x

Kroupa- Zálešák,- Pospíchal, Michlovič, Doubek J., Benda,- Zifčák, Chlubna, Kruckovyč, - Hruška, Baláž,
Střídání (  Stašková,Doubek M.,Raška, Blažíček)

V dohrávce desátého kola jsme hráli na hřišti Hostěradic. Na podzim lídr tabulky se v jarní části potýká se ztrátou formy. Naši chtěli odčinit debakl z minulého kola. Na hrbolatém terénu se hrálo vyrovnané utkání. V první půli se domácí ujali vedení ve 22 minutě po rychlém brejku do naší obrany. Do poločasu mohl vyrovnat kapitán Zifčák, ale v samostatném uniku na gólmana poslal míč těsně vedle branky.

Druhou půli jsme zahájili náporem a měli jsme několik šancí. Důvodem bylo i to že domácí ve druhé půli nastoupili v 9 lidech (dva hráči prostě odešli za jinými koníčky). V 52 minutě vyrovnal Hruška po přihrávce Zifčáka. O čtyři minuty později se ujímáme dokonce vedení. Po rohu Zifčáka dává opět Hruška hlavou na 2-1. Hned po rozehrávce domácí vyrovnávají po chybě v obraně. Do konce zápasu jsou šance na obou stranách. Větší mají ovšem domácí, kteří trefují 2x břevno Kroupovy branky.

Samek Milan trenér
Dnes jsme odehráli bojovné utkání, které gradovalo hlavně ve druhé půli. Utkání jsme mohli vyhrát, ale v závěru jsme měli i velké štěstí takže nakonec jsem s bodem spokojen. Domácí zaslouží pochvalu za druhou půli, kdy hráli o 9 lidech.